Teszt technikus

Veszprém

A vállalat és pozíció bemutatása

Cégünk 2007 óta szolgáltat elektronikai javítási, átmunkálási megoldásokat és kékgalléros technikai személyzetet hazai és európai partnereink részére.

Feladatok

      ·         A tesztberendezésekhez tartozó karbantartási feladatok ellátása meghibásodás esetén

·         A tesztberendezések figyelése a potenciális hibák észlelése érdekében

·         Tesztberendezések biztonsági eszközének működésének biztosítása

·         Teszterek megbízhatóságának javítása érdekében karbantartási  fejlesztésekben való részvétel

·         Felmerülő teszter problémák, hibák megoldásában való részvétel

·         Mérnökség munkájának támogatása

·         Szoftverek biztonsági mentéseinek készítése

·         Tesztberendezésekhez tartozó dokumentáció készítése, vezetése

      ·         Alvállalkozók munkájának támogatása megelőző karbantartás során

Elvárások

·         Elektronikai vagy automatizálási területen szerzett technikusi végzettség (műszerész, elektronikai technikus)

·         Analóg és digitális elektronikai alkatrész és elektromos áramkör ismeretek

·         Kapcsolási rajz olvasása (villamos rajzjelek ismerete)

·         Villamos méréstechnikai ismeretek

·         Műszakos munkarend vállalása

·         Releváns tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Juttatások

  •          Versenyképes bérezés
  •          jelenléti és teljesítmény bónusz
  •          Fejlődési- és karrierlehetőség
  •          Stabil és hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló vállalatnál

Érdekel az állás?

File hozzáadása