Állás leírása

Összeszerelő operátor

Saját állományunkba, családias, folyamatosan fejlődő cégünkhöz keressük legkiválóbb munkatársainkat, összeszerelő operátor pozícióba.

Csatlakozz a csapathoz, ha

  • egyetértesz célkitűzésünkkel, miszerint arra törekszünk, hogy szakmai tapasztalatunkkal, szervezettségünkkel, kiváló minőségű szolgáltatásainkkal a vevők és ügyfelek elvárásainak maximálisan megfeleljünk.
  • szeretsz olyan helyen dolgozni ahol megbecsülnek, számít a véleményed és értékelik a munkádat

Itt található a munkahely:

Polgárdi

Munkavégzés

Két műszakban dolgozhatsz, így jól menedzselheted a magánéleted és éjszakáznod sem kell.

Téged keresünk, magadra ismersz?

  • rendelkezel 8 osztállyal (befejezett tanulmányok)
  • büntetlen előéleted van
  •  előny, ha tapasztalattal rendelkezel ezen a területen, de ha még sem, sebaj, megtanítunk mindenre
  • pontos, megbízható és rugalmas vagy

Szeretsz majd itt dolgozni, mert:

  • könnyű fizikai munkát kell végezned
  • nem kell egész nap állnod, mert sok olyan feladatod lesz, amit ülve is el tudsz végezni
  • A munkahelyed tiszta, kulturált, télen fűtött és még a kollégáid is jó fejek

Mit fogsz csinálni?

  • összeszerelési feladatok
  • szegecselés

Ajánlat

  •  stabil, hosszú távú munkaviszony
  • jövedelem havonta bruttó 290.000 Ft

                                 +  műszakpótlék

                                 +   bejárási támogatás

                                 +   ajánlási bónusz

A kiválasztás folyamata

  • jelentkezésed beküldése után felhívunk telefonon
  • egy rövid telefonbeszélgetés után
  • találkozunk személyesen
  • ha megtudunk egyezni azonnal kezdhetsz dolgozni

Érdekel az állás?

Ha kérdésed van:

Teleki Tímea

Teleki Tímea irodavezető

Ha kérdésed van, közvetlenül írhatsz nekem is

job@jobbazis.com