Kézi-összeszerelő Operátor

Székesfehérvár

A vállalat és pozíció bemutatása

Cégünk 2007 óta szolgáltat elektronikai javítási, átmunkálási megoldásokat és kékgalléros technikai személyzetet hazai és európai partnereink részére.

Feladatok

·         Félkész elektronikai alkatrészek kézi- össze és szétszerelése

·         Munkautasításban szereplő termelési feladatok elvégzése

·         Termékek minőségellenőrzése

·         Gyártáshoz kapcsolódó dokumentáció vezetése

Elvárások

·         Általános iskolai végzettség

·         Monotóniatűrés, jó kézügyesség

·         Jó fizikum (álló munka)

·         3 műszakos munkarend vállalása

(Előny), de nem elvárás:

·         SAP ismeret

·         Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Juttatások

·         Biztos, hosszú távú munkalehetőség

·         Versenyképes jövedelem

·         Jelenléti bónusz

·         Teljesítmény bónusz

·         Bejárás támogatása

·         Túlórázási lehetőség

Érdekel az állás?

File hozzáadása