Preventív Karbantartó Technikus

Veszprém

A vállalat és pozíció bemutatása

Cégünk 2007 óta szolgáltat elektronikai javítási, átmunkálási megoldásokat és kékgalléros technikai személyzetet hazai és európai partnereink részére.

Feladatok

• a megelőző karbantartási terv alapján kiírt feladatok normaidő szerinti elvégzése úgy mint ellenőrzés, tisztítás, kenés, csere, beállítás, feltöltés, mérés stb.

• a megelőző karbantartási tevékenység során esetlegesen felfedezett, annak üzemszerű végrehajtását akadályozó abnormalitások, eltérések, meghibásodások felismerése, korrekciója, dokumentálása

• a műveletek elvégzéséhez a szükséges kellékanyagok, eszközök, berendezések előkészítése

• a felhasználások szerint az utórendelési és ellátási folyamat segítése, kiszolgálása

• a preventív karbantartási tevékenység visszajelentési és egyéb adminisztrációs teendőinek ellátása

• karbantartási innovációra, költségcsökkentésre és folyamatos fejlesztésre való javaslattétel, karbantartási normaidők állandó javítása, hatákonyság növelés a feladatok végrehajtásában

• Az új preventív folyamat karbantartó kollegák szakmai segítése, coachingja, oktatása

Elvárások

• Szakmunkás végzettség, érettségi bizonyítvány

• Elektronikai, elektrotechnikai, mechanikai ismeretek

• Elektronikai gyártásban szerzett szakmai tapasztalat előny

• Általános gépészeti ismeretek

• Műszakos munkarend vállalása

Juttatások

• Versenyképes bérezés

• jelenléti és teljesítmény bónusz

• Fejlődési- és karrierlehetőség

• Stabil és hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló vállalatnál

Érdekel az állás?

File hozzáadása