Folyamat technikus

Veszprém

A vállalat és pozíció bemutatása

Cégünk 2007 óta szolgáltat elektronikai javítási, átmunkálási megoldásokat és kékgalléros technikai személyzetet hazai és európai partnereink részére.

Feladatok

• Gyártóeszközök és technológiai berendezések, eszközök normál üzemének és rendelkezésre állásának biztosítása

• Javítási feladatok elvégzése üzemzavar, meghibásodás esetén

• Gyártási folyamat kontroll és kiszolgálás a mérnökök által előírt folyamat és technológiai paraméterek tartásával

• Folyamatszabályozások dokumentálása, teljesítmény mutatók jelentése, dokumentálása, eseménynapló vezetése

• Gyártásban átállások és termelés indítások elvégzése, felügyelete

• Elromlott, üzemen kívüli részegységek feljavítása, alkatrész raktárba való eljuttatása

• Tevékenységből adódó állásidők leigazolása

• Gépek telepítésében és üzembehelyezésében való részvétel

• A gyártósorra allokált új és régi operátor kollégák szakmai segítése

• Új projekteknél a személyzet betanítása az új munkafolyamatokra

Elvárások

• Középfokú műszaki végzettség (technikusi végzettség előny)

• Elektronikai, elektrotechnikai, mechanikai ismeretek

• Általános gépészeti ismeretek

• Technológiák ismerete (adagolástechnika, csavarozás, forrasztás, robottechnika)

• Elektronikai gyártásban, autóiparban szerzett szakmai tapasztalat előny

• Műszakos munkarend vállalása

Juttatások

• Versenyképes bérezés

• jelenléti és teljesítmény bónusz

• Fejlődési- és karrierlehetőség

• Stabil és hosszútávú munkalehetőség egy biztos alapokon álló vállalatnál

Érdekel az állás?

File hozzáadása