Elektrotechnikai műszerész

Székesfehérvár

A vállalat és pozíció bemutatása

Cégünk 2007 óta szolgáltat elektronikai javítási, átmunkálási megoldásokat és kékgalléros technikai személyzetet hazai és európai partnereink részére.

Feladatok

  • Termelés során keletkező hibák elemzése, analizálása; termékváltozások és project gyártások támogatása
  • Vevői reklamációs termékek elemzése
  • Gyártásban sorozatosan jelentkező termelési hibák elemzése, analizálása
  • Termékváltozások és project gyártások szakmai támogatása
  • Gyártásból kieső termékekről mély analízis készítése
  • Termékjavításokról, selejtről és újramunkálásokról riportok készítése
  • Utómunka folyamatok biztosítása utómunka utasítások alapján
  • Alkatrészek és/vagy félkész termékek előkészítése az analizálási folyamathoz
  • Diagnosztikai eszközök karbantartása

Elvárások

  • Elektronikai vagy automatizálási területen szerzett technikusi végzettség (Elektronikai műszerész/technikus, híradásipari műszerész/technikus végzettség)
  • Analóg és digitális elektronikai alkatrészek, elektromos áramkörök és műszerek alapos ismerete
  • Kapcsolási rajz olvasása (villamos rajzjelek ismerete)
  •  Villamos méréstechnikai ismeretek, termék diagnosztikai ismeretek
  • Alapfokú számítógépkezelési ismeretek
  • Szakmai tapasztalat áramkörök tesztelésében, illetve készülékek alkatrész szintű javításában előnyt jelent, de nem feltétel
  • Műszakos munkarend vállalása

Juttatások

  • Teljesítmény bónusz, jelenléti prémium
  • Fejlődési- és karrierlehetőség
  • Stabil és hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló vállalatnál

Érdekel az állás?

File hozzáadása