Debug technikus

Veszprém

A vállalat és pozíció bemutatása

Cégünk 2007 óta szolgáltat elektronikai javítási, átmunkálási megoldásokat és kékgalléros technikai személyzetet hazai és európai partnereink részére.

Feladatok

• Termelés során keletkező hibák elemzése, analizálása; termékváltozások és project gyártások támogatása

• Vevői reklamációs termékek elemzése

• Gyártásban sorozatosan jelentkező termelési hibák elemzése, analizálása

• Termékváltozások és project gyártások szakmai támogatása

• Gyártásból kieső termékekről mély analízis  készítése

• Termékjavításokról, selejtről és újramunkálásokról riportok készítése

• Utómunka folyamatok biztosítása utómunka utasítások alapján

• Alkatrészek és/vagy félkész termékek előkészítése az analizálási folyamathoz

• Diagnosztikai eszközök karbantartása

Elvárások

• Elektronikai vagy automatizálási területen szerzett technikusi végzettség (Elektronikai műszerész/technikus, híradásipari műszerész/technikus végzettség)

• Analóg és digitális elektronikai alkatrészek, elektromos áramkörök és műszerek alapos ismerete

• Kapcsolási rajz olvasása (villamos rajzjelek ismerete)

• Villamos méréstechnikai ismeretek, termék diagnosztikai ismeretek

• Alapfokú számítógépkezelési ismeretek

• Szakmai tapasztalat áramkörök tesztelésében, illetve készülékek alkatrész szintű javításában előnyt jelent, de nem feltétel

• Műszakos munkarend vállalása

Juttatások

• Versenyképes bérezés

• jelenléti és teljesítmény bónusz

• Fejlődési- és karrierlehetőség

• Stabil és hosszútávú munkalehetőség egy biztos alapokon álló vállalatnál

Érdekel az állás?

File hozzáadása