Bejövő áru ellenőr

Veszprém

A vállalat és pozíció bemutatása

Cégünk 2007 óta szolgáltat elektronikai javítási, átmunkálási megoldásokat és kékgalléros technikai személyzetet hazai és európai partnereink részére.

Feladatok

• Bejövő áru ellenőrzése az előírt utasítások és gyakoriság szerint

• Az ellenőrzések dokumentálásának naprakész követése

• Nem megfelelő termékek zárolása, elkülönítése

• A feltárt nem megfelelőségekről az illetékes területek, személyek értesítése

• Részvétel a válogatási, rework folyamatokban

• Bejövő áru és minták visszaküldésében részvétel

• Alapanyagok, félkész és késztermékek mérése különböző mérőeszközökkel.

Elvárások

• Elvárás – min. középfokú végzettség (előny munkakör szempontjából releváns területen)

• Termelésben szerzett gyakorlat min. 1 év előny (minőségügyi terület előny)

• Gyártás/termelésben szerzett tapasztalat előny

• Műszaki rajz olvasása min. alapszinten

• Alapvető mérőeszközök ismerete (tolómérő, micrometer)

• CMM ismeret előny

• Alapfokú számítógépes ismeret (Excel, Word, PowerPoint)

• SAP előny

• Műszakos munkarend vállalása

• Angol alapfokú nyelv

Juttatások

• Versenyképes bérezés

• jelenléti és teljesítmény bónusz

• Fejlődési- és karrierlehetőség

• Stabil és hosszútávú munkalehetőség egy biztos alapokon álló vállalatnál

Érdekel az állás?

File hozzáadása